Semih Gümüş ve Ömer Türkeş‘in konuğu Sema Kaygusuz. Sohbete Semih Gümüş,Sema Kaygusuz’un, “Edebiyatın her şeyden önce dil içinde yaratıldığının, onun içinden çıkarak öyküye ve romana dönüştüğünün bilincinde bir yazar” olduğunu vurgulayarak başladı. Dil ve edebiyattan felsefeye, yazarlıktan kendi tarihimizle yüzleşmeye pek çok konunun konuşulduğu Söyleşinin büyük bölümünü izlemek olası.
![](https://www.edebiyathaber.net/wp-content/uploads/2023/01/17071-7.jpg)
Video: Sema Kaygusuz
Yazarı: admin
PEN’den edebiyat dünyasına çağrı
Altay Öktem’e göre yazmanın 6 kuralı!
Ferhan Şensoy’dan “BAŞKALDIRAN KURŞUnKALEM” | Onur Uludoğan
Çocuklara usta işi bir roman! | Mehmet Özçataloğlu
Fakir Baykurt’un vicdanı 2: Fakir Baykurt’un romancılığını günümüze taşıyan “töz” | Feridun Andaç
Filmlerde Hayat Gerçek, Derin ve Karanlık Bir Esrardı | Didem Görkay