Türkiye’nin ilk masal şenliği “Bir Varmış Bir Yokmuş” 12-13 Eylül’de

Ağustos 18, 2015

Türkiye’nin ilk masal şenliği “Bir Varmış Bir Yokmuş” 12-13 Eylül’de

MASAL+SENLIGI+GORSEL_SON_16.08.2015Beşiktaş Belediyesi ve KidsNook Masal Akademi, 12-13 Eylül tarihlerinde Akatlar Sanatçılar Parkında Türkiye’nin ilk masal şenliği, “Bir Varmış Bir Yokmuş” etkinliğini gerçekleştiriyor.

İki gün boyunca sürecek masal şenliği dopdolu programı ile hem çocukları hem yetişkinleri masalların büyülü dünyasına götürüyor. Katılımın ücretsiz olduğu bu özel organizasyona herkes davetli.

KidsNook Masal Akademi çatısı altında buluşan masalların gücüne inanmış bir masalcı, bir oyuncu, bir yazar, bir filolog, bir sosyolog ve bir iletişim uzmanından oluşan 6 kişilik ekip ve Beşiktaş Belediyesi tarafından hazırlanan “Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliği”nde çocuklar ve yetişkinler, masalların büyülü dünyasında kaybolacaklar…

Bu özel organizasyon, gerek açık sahne gerekse kapalı çadır programları ile çocukları masallar dünyasında iki gün boyunca ağırlayacak… Halka açık bir organizasyon olan Bir Varmış Bir Yokmuş Masal Şenliğinde ayrıca canlı performanslar ve çocuk etkinlikleri de yer bulacak. Şenlik,13 Eylül Pazar akşamı Demet Tuncer’in şovuna sürpriz ünlülerin katılmasıyla son bulacak.

Şenlikle ilgili detaylı bilgilere www.birvarmisbiryokmus.org sitesinden ulaşabilirsiniz.

edebiyathaber.net (18 Ağustos 2015)

Yorum yapın