The Godfather konulu dizinin çekimlerine başlandı

Temmuz 14, 2021

The Godfather konulu dizinin çekimlerine başlandı

Mario Puzo’nun 1969 tarihli aynı adlı romanından esinlenerek Francis Ford Coppola tarafından yönetilen ve üç filmden oluşan seri “The Godfather”, dizi oluyor. Paramount+ orijinal yapımı olarak hayata geçirilen, “The Offer” adını taşıyan dizinin çekimleri başladı.

Çekimleri başlayan dizinin başrolünde Armie Hammer yer alıyordu ancak gündeme gelen istismar iddiaları nedeniyle Hammer’ın yerini Miles Teller aldı Oscar ödüllü yapımcı Albert S. Ruddy, The Offer’ın arkasındaki isimlerden biri olarak ekipte bulunuyor. Ruddy’nin kamera arkası ile ilgili bildiği hikayelerden uyarlanarak dizi çekiliyor. The Offer’ın oyuncu kadrosunda Robert Evans rolüyle Matthew Goode, Francis Ford Coppola olarak Dan Fogler, Charles Bluhdorn olarak Burn Gorman, Barry Lapidus olarak Colin Hanks, Joe Colombo olarak Giovanni Ribisi, Marlon Brando olarak Justin Chambers, Bettye McCart olarak ise Juno Temple karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

The Offer 10 bölümden oluşacak. Dizinin aynı zamanda yaratıcısı olan Nikki Toscano ve Emmy adaylığı bulunan Michael Tolkin The Offer’ın senaryosunu yazdı. Rocketman’de imzası bulunan Dexter Fletcher, The Offer’ın ilk birkaç bölümünü yönetiyor.

Bu sırada The Offer ile aynı konuya sahip bir film çekiliyor. Oscar Isaac ve Jake Gyllenhaal’un başrolünde yer alacağı bir kamera arkasını anlatan film, yakında hayata geçirilecek. The Offer’ın ne zaman izleyici karşısına geçeceği bilinmiyor. Ama 2022 yılının takvimi için uygun bir zaman düşünüldüğü söyleniyor.

Kaynak: GazeteDuvaR & Beyazperde (14 Temmuz 2021)

Yorum yapın