Senpai Mangaevi’nin yeni kitabı “Radiant 3” raflarda

Aralık 14, 2022

Senpai Mangaevi’nin yeni kitabı “Radiant 3” raflarda

Tony Valente imzalı Radiant 3, Senpai etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Epsilon Yayınevi’nin manga markası olarak tasarladığı, Türkiye’nin ilk mangaevi Senpai, Radiant serisine devam ediyor! Tony Valente imzalı serinin üçüncü kitabı Radiant 3’te; Nemesis adındaki canavarlarla dolu bir dünyada onları yenmek için her şeyi yapmaya hazır olan Seth’in maceraları tüm heyecanıyla devam ediyor. 

Epsilon Yayınevi’nin yayıncılık dünyasına kazandırdığı yepyeni manga markası Senpai Mangaevi, Tony Valente’nin yazıp resimlediği Radiant serisiyle Eylül 2022’de yola çıkmıştı. Senpai, serinin üçüncü kitabını kasım ayında manga okurlarıyla buluşturdu. 

Artémis Enstitüsü’ne ulaştıklarında ahmaklığından taviz vermeyen Seth, Enstitü’yü yöneten ve büyücüleri kazıklayan sarı kedi Master Lord Majesty’ye milyarlarca dinar borçlanır. Bunun üzerine Mélie ve Doc ile aşırı gürültülü sanayi şehri Rumble Town’a doğru yola çıkarlar. Amaçları şehirde bir bir kaybolan insanların başına ne geldiğini araştırmak ve canlı bir Nemesis’i Artémis Enstitüsü’ne teslim ederek çok para kazanmaktır. Şehre vardıklarında, Nemesis terbiyecisi bir büyücünün peşinde olan gizemli büyücü Grimm ile tanışırlar. Bu sırada Rumble Town’daki Engizisyon birliğinin yüzbaşısı Konrad de Marbourg şehri enfektelerden tamamen temizlemeye ant içmiş ve saldırıya geçmiştir. Rumble Town temellerinden sarsılırken Seth ve yoldaşları Nemesis saldırılarının arkasında kimin olduğunu keşfederler: Nemesis terbiyecisi, Domitor Hameline…

Bilgi için: epsilonyayinevi.com

instagram.com/senpai.mangaevi

edebiyathaber.net (14 Aralık 2022)

Yorum yapın