Masthead header

Şahsiyet’in 4. sayısı çıktı

Şahsiyet dergisinin 4. sayısı yayımlandı.

“Söyleyecek Sözümüz Var!” sloganıyla 2019 yılının Ocak ayında yayım hayatına başlayan Şahsiyet dergisi edebiyat, felsefe ve çeşitli kültür yazıları ile ilk günkü duruşunu bozmadan yoluna devam ediyor.

3 aylık bir kültür yayını olan Şahsiyet, her ay dikkat çeken temalarıyla okur için yeni kapılar aralıyor. 4. sayısı Mutsuzluk ile şimdilerde raflardaki yerini alırken, dopdolu içeriğiyle yine okuyanları tatmin edecek. Ayhan Koç’un Ömür, isimli öyküsü dergide okuru selamlarken, Ayça Erkol’un Saudade, isimli yazısı sizi farklı dünyalara götürecek. Felsefi metinleriyle Atakan Yorulmaz ve Hamza Celâleddin mutsuzluğu sorgularken şiir, makale ve öykülerle dolu bir sayı okuyacaksınız.

Bunların yanında; Ebru Nisa Gürbüz, Selcan Kırnal, Tunç Kurt, Gamze Güller, Çilem Dilber, Lavinya Öz, Aytaç Ars, Gökçe Balıkel, Zeliha Sönmez, Tan Doğan, Mert Öztürk, Emre Ocaklı, Muhammed Yakupi, Simge Armutçu, Rıza İzzet Aygüner, Hüseyin Opruklu, Medine Tek, Neşe Tekin ve Özlem Y. Uçak, diğer okuyacağınız yazarlar arasında.

Dağıtım Noktaları

İstanbul

Mephisto Beyoğlu

Mephisto Beşiktaş

Mephisto Bahariye

Kadıköy Yolda Sahaf

Kadıköy Akmar Sosyal Sahaf

Ankara

İmge Kitabevi

İzmir

Yakın Kitabevi

Eskişehir

Adımlar Kitabevi

İletişim: sahsiyetdergi@gmail.com

Yayına Hazırlayan: Kuzey Kayahan Saran

edebiyathaber.net (5 Aralık 2019)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r