La Casa De Papel’in “Berlin”i Pedro Alonso O’Choro Türkiye’ye geliyor

Ekim 10, 2021

La Casa De Papel’in “Berlin”i Pedro Alonso O’Choro Türkiye’ye geliyor

“La Casa de Papel” dizisindeki Berlin karakteriyle dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip olan Pedro Alonso O’choro, Epsilon logosuyla okurlara ulaşan Filipo’nun Kitabı’nın tanıtımı için Türkiye’ye geliyor. Pedro Alonso ilk olarak, 14 Ekim Perşembe akşamı 20.00’de Köprü Atölye Kitap Kulübü’nde sıradışı kitabına dair tüm satırbaşlarının konuşulacağı çevrimiçi bir etkinliğe konuk olacak.  Dünyaca ünlü oyuncu ve yazar, D&R Kitap Fuarı kapsamında 16 Ekim Cumartesi günü İstinyePark D&R’da, 17 Ekim Pazar günü ise Akasya Acıbadem D&R’da 12.00-14.00 saatleri arasında düzenlenen imza günlerinde okurlarıyla bir araya gelecek.

Ünlü oyuncu Pedro Alonso O’choro, Türkiye’de Epsilon’un okurlarla buluşturduğu ve büyük beğeni toplayan Filipo’nun Kitabı’yla oyunculuğunun yanı sıra yazar kimliğiyle de başarısını ortaya koyuyor. Pedro Alonso göz alıcı illüstrasyonların eşlik ettiği dikkat çekici kitabında, hipnoz yoluyla yapılan bir regresyon* seansıyla başka bir yaşama ve başka bir bedene yaptığı yolculuğu anlatıyor. Pedro Alonso, geçmişine yaptığı bu spiritüel yolculukta, imparatorluk günlerinde doğuda göreve giden Romalı asker Filipo olarak reenkarne olur…

Yayınevinin misafiri olarak Türkiye’ye gelmeye hazırlanan Pedro Alonso O’choro, düzenlenecek üç farklı etkinlikte sevenleriyle buluşacak. Yazar ilk olarak 14 Ekim 2021 Perşembe akşamı 20.00’de Şebnem Soral Tamer’in moderatörlüğünde gerçekleşecek çevrimiçi bir atölye çalışması için Köprü Atölye Kitap Kulübü’ne konuk olacak. Kitaba dair tüm satırbaşlarının konuşulacağı etkinlikte Pedro Alonso, yazar kimliğiyle okurların sorularını da yanıtlayacak. Ücret ve rezervasyonla ilgili detaylı bilgilere Köprü Atölye’nin Instagram hesabından ulaşılabilecek etkinliğin yayın kaydı ise daha sonra sosyal medya üzerinden paylaşılacak.

Pedro Alonso O’choro, 16 Ekim 2021 Cumartesi günü İstinyePark D&R mağazasında, 17 Ekim 2021 Pazar günü ise Akasya Acıbadem D&R mağazasında 12.00-14.00 saatleri arasında, D&R Kitap Fuarı’na özel düzenlenen imza günü etkinliklerinde okurlarıyla buluşacak.

edebiyathaber.net (10 Ekim 2021)

Yorum yapın