Masthead header

“Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar” yayımlandı

Tarihi Olaylar Ekibi’nin hazırladığı “Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar” Karakarga Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Tarihi Olaylar Ekibi’nin Tarihten İlham Veren Anekdotlar ve Tarihin En Korkunç Deneyleri kitaplarının  ardından Gizemi Çözülmemiş Tarihi Olaylar adlı yeni çalışması çıktı. Üzerlerine çok konuşulan ama bir türlü gizemi çözülemeyen olayların derlendiği bu kitap tarihe olan ilginizi daha da arttıracak.

Arka kapak yazısı:

Birazdan okuyacağınız tarihi olaylar sizi bazen hayrete düşürecek, bazen tedirgin edecek, bazen heyecanlandıracak, bazen de konuyu daha derinlemesine araştırmaya teşvik edecek.

John F. Kennedy neden öldürüldü? 1951 yılında Fransa’da koca bir köyün bir anda delirmesinin arkasında yatan sebep neydi? Dyatlov Geçidi’nde dokuz dağcının ölümüne sebep olan şey sadece soğuk muydu? 11 Eylül saldırılarındaki çelişkiler neler? 1518 yılında yüzlerce kişiyi etkileyen dans salgınına ne sebep olmuştu?

Dünya tarihi henüz gizemi çözülememiş olaylarla dolu! Bu olaylara dair sırların bazıları hiçbir zaman, birçoğu da yakın zamanda gün yüzüne çıkmayacak gibi görünüyor. Üzerlerine kurgulanan teoriler ise her gün daha da artıyor.

edebiyathaber.net (8 Ocak 2020)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r