Masthead header

Gelmiş geçmiş en haylaz bakıcı Marge’ın maceraları

Ünlü oyuncu ve komedyen Isla Fisher’ın çocuklara yazdığı Marge İşbaşında ile Marge ve Korsan Bebek, Özlem Tutar Sarı çevirisiyle 15 Eylül’de hep kitap tarafından yayımlanıyor.

Tanıtım bülteninden

Çocuk okurların çok seveceği haylaz bir kahraman: Gelmiş geçmiş en çılgın ve en eğlenceli bebek bakıcısı Marge! Marge’ın komik hikâyelerinden oluşan üç kitaplık dizinin ilk ikisi raflarda.

Mutlu ve uyumlu, dört kişiden oluşan Button ailesinin bir bakıcıya ihtiyacı vardır. Görünüşüne bakılırsa yeni bakıcıları Marge, bu işin üstesinden gelecek gibi değildir.

MARGE İŞBAŞINDA

Marge, başka bakıcılara hiç mi hiç benzemiyor! Jemima ve Jake’in yeni bakıcıları son derece sıkıcı, yaşlı ve ufak tefek gözüküyor. Fakat çocukların anne ve babaları evden gidince Marge şapkasını çıkartıyor ve gökkuşağı renklerindeki saçlarını savuruyor. Çocuklarla birlikte çikolata çorbası içip banyoyu birbirine katıyor. Çocuklar onunlayken çok eğlenceli vakit geçiriyor.

MARGE ve KORSAN BEBEK

Marge, gelmiş geçmiş en iyi bebek bakıcısı! Çocuklar, Marge’ın kendilerine bakması için onu idare etmeleri, arkasını toplamaları ve şekerleme yapmasına izin vermeleri gerektiğini biliyor. Bu sefer yaramaz bir bebek de var yanlarında. Peki, bu hayal gücü yüksek bebek bakıcısı onları idare edebilecek mi dersiniz?

“Fisher ilk kitabında kargaşa yaratan aykırı bir bebek bakıcısının komik hikâyesini anlatıyor. Yüksek sesle okumak için mükemmel.

The Daily Express

“Üç sıcak eğlenceli haylazlık öyküsü.”

The Guardian

ISLA FISHER HAKKINDA

Isla Fisher, 25 yıl boyunca televizyon ve sinema sektöründe çalıştı. Pek çok eğlenceli ve farklı karakteri canlandırmasına rağmen içlerinde en sevdiği rol üç çocuğuna annelik yapmak oldu. Doğduklarından beri çocuklarına uykudan önce hikâyeler anlatan Isla için Marge İşbaşında hikâyeleri de işte tam böyle başladı.

EGLANTINE CEULEMANS HAKKINDA

Çocukluğu Belçika çizgi romanları okuyarak geçti. Çizimlerinde komiklik ve hassasiyeti bir arada kullanmayı, farklı mecra ve teknikleri denemeyi seviyor.

edebiyathaber.net (12 Eylül 2017)

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r