Emily Henry’den bir solukta okunacak bir roman daha

Ağustos 23, 2023

Emily Henry’den bir solukta okunacak bir roman daha

Emily Henry’nin “Kitap Kurtları” adlı romanı, Ayşe Belma Dehni çevirisiyle Epsilon Yayınevi tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Küçük bir tatil.

İki rakip.

Akıllarının ucuna bile gelmeyen bir aşk.

Nora Stephens’ın hayatı kitaplardan ibarettir. Zira yaptığı iş de kitaplarla ilgilidir. Daha doğrusu yazarlarıyla…

Ne var ki o, her kitapta tarif edilen tipik kadın karakterlerden değildir. Kontrol edemediği her şeyden nefret eder. Onun için her şey muntazam ve mükemmel olmalıdır; hem işinde hem de hayatında. Umursadığı iki şey vardır sadece: o da amansız bir yazar temsilcisi olarak muazzam anlaşmalar yaptığı müşterileri ve biricik küçük kız kardeşi Libby.

İşte bu yüzden Libby ona tatile çıkmayı önerdiğinde onu kıramaz ve iki kız kardeş en sevdikleri kitabın geçtiği kasaba olan Sunshine Falls’a doğru yola çıkarlar. Nora bu tatilde her şeyi değiştirmeye kararlıdır; çayırlarda piknik yapacak, yakışıklı bir kasaba doktoruyla tanışacak ve onunla doludizgin bir aşk yaşayacaktır. Fakat hayat küçük oyunlarına devam eder ve bunun yerine onu hiç de hazzetmediği meşhur editör Charlie Lastra’yla karşılaştırır.

Ve bu iki kitap kurdu hem kendilerini hem de birbirlerini keşfederek bir dizi tesadüfün onları bir araya getirdiği hikâyelerinde şu âna kadar bildikleri her şeyi en baştan yazacaklardır.

Tatilde Tanıştığımız İnsanlar ve Kış Yaza Kavuşunca’nın sevilen yazarı Emily Henry’den bir solukta okuyacağınız muhteşem bir roman daha…

edebiyathaber.net (23 Ağustos 2023)

Yorum yapın