“Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları” aklınızı başından alacak

Mayıs 22, 2019

“Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları” aklınızı başından alacak

Angie Lake’in çocuklara yazdığı “Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları” serisinin ilk kitabı Metal Mobil Doğan Egmont etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Danny Dandini ismini daha önce duymuş muydunuz? Angie Lake’in kaleminden çıkan Danny Dandini ve Muhteşem Buluşları serisinin ilk kitabı Metal Mobil Danny ile tanışmak için muhteşem bir fırsat. Doğan Egmont Yayıncılık’tan yayınlanmaya başlayan seri çocuk edebiyatına bir armağan.

Deneysel Surat (ha ha) süper gizli casus ve gelmiş geçmiş en büyük kahraman Metal Surat’ın müstakbel asistanı Danny Dandini’yle tanışın! Danny ve Percy, tıpkı babası gibi kötü niyetli (Aynı zamanda sahtekârlar) bir dâhi olan Gareth Trumpshaw’ı alt etmek için bütün yarışları kazanmaları gerektiğinin farkındalar.

Danny’nin babasının süper gazlı BRÜKSEL LAHANALI KOLA fikri acaba onlara bu yarışta yardım edebilecek mi? Ya da Süperköpek yetişip onları yine kurtarabilecek mi? Danny Dandini’yle süper bir maceraya hazır mısınız? Çünkü Danny Dandini serisi muzip dili ile gülmekten okurunun karnına ağrılar sokmakla kalmıyor, sahip olduğumuz gizli mucitlik genini de harekete geçiriyor.

edebiyathaber.net (22 Mayıs 2019)

Yorum yapın