Başarılı bir kariyerin yol haritası

Kasım 5, 2021

Başarılı bir kariyerin yol haritası

Tilman Fertitta’nın Kapa Çeneni ve Dinle! adlı kitabı, İlhami Erdem çevirisiyle Bilgi Yayınevi tarafından yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

Kapa Çeneni ve Dinle! girişimciler, büyük şirket liderleri, yöneticiler ve her seviyede idareciler için net, öğren-ve-uygula türünde prensipler içeren, sizi başarılı bir kariyerin ve mutluluğun zirvesine çıkarabilecek birkaç gerçek liderlik yol haritasından biri.

İş insanları ya da hevesli girişimciler; bu kitap şirketinizi bir üst düzeye taşıyacak. Tecrübeli bir yönetici de olsanız, yolun başında da olsanız, bu kitabı bitirdiğinizde neleri doğru neleri yanlış yaptığınızı bileceksiniz.

Tilman Fertitta, ağırlama ve eğlence imparatorluğuna otuz yıl önce yalnızca tek bir restoranla başladı. Bu nedenle işletme sahiplerinin yüzleştiği zorlukları da, genellikle düşülen hataları da biliyor. Yıllar boyunca işini büyütürken ona yardımcı olan prensiplerinden asla vazgeçmedi; şu an yüzlerce restoran, beş kumarhane ve kırk milyar doları aşkın hasılatıyla Amerika’nın en büyük tek hissedarlı şirketinin sahibi olduğuna inanılıyor. Ayrıca NBA takımı Houston Rockets’ın da tek sahibiFertitta, bu kitabında bütün bunları mümkün kılan ilkeleri ve tecrübelerini paylaşıyor.

“Ne yaptığınızı bildiğinizi düşünüyor olabilirsiniz fakat ben size bilmediğiniz şeyler göstereceğim.”

www.bilgiyayinevi.com.tr/

edebiyathaber.net (5 Kasım 2021)

Yorum yapın