Aşkı, sevgiyi, bağlılığı ve tutkuyu geliştirme yolları

Temmuz 22, 2022

Aşkı, sevgiyi, bağlılığı ve tutkuyu geliştirme yolları

Serap Sultan’ın Onu Nasıl Mutlu Edersin adlı kitabı Destek Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Tanıtım bülteninden

İlişkilerde mutluluğu yaratmanın ve yaşatmanın sırrı nedir? Yalnızca kendi istek ve ihtiyaçlarımıza odaklanarak doğru ilişki kurmak mümkün mü? 

Serap Sultan Onu Nasıl Mutlu Edersin adlı kitabıyla çiftlerin flört döneminde ve evlilik döneminde birbiriyle doğru iletişim kurabilmesinin, yanlış anlaşılmaların önüne geçmenin, kendinizin ve partnerinizin özelliklerine uygun davranmanın, kendinizi anlaşılır şekilde ifade etmenin yollarına odaklanıyor ve ilişkilerde yaşanan sorunlara çözümler sunuyor.

“Erkeğin ve kadının farklı özellikleri ve gereksinimleri yapbozun parçaları gibi birbiriyle uyumludur, bu uyumla aşk, sevgi, bağlılık ve tutku gelişir. Bir ilişkide onu mutlu edebilmek kendini mutlu edebilmektir.”

Arka Kapak Yazısı:

Onu mutlu edebilmek, kendini mutlu edebilmektir. 

Erkeğin ve kadının, ilişkide kendi mutluluğundan vazgeçmeden birbirlerini nasıl mutlu edeceklerini öğrenmeleri çok kıymetli…

Erkeğin ve kadının düşünce, hormon ve yaklaşımlar açısından birbirinden farklı olmaları, ilişkideki gereksinimlerinin de farklılaşmasına yol açıyor. Gereksinimlerin karşılandığı bir ilişkide erkek ve kadın birlikte olmaktan mutluluk duyarlar ve yakınlık hissi artar.

Sağlıklı bir ilişkide; erkeği mutlu eden şey kadının mutluluğudur; kadını mutlu edense, erkeğin kadına değerli olduğunu hissettirdiği davranışlarıdır.

Bu kitap sayesinde; ilişkinizi arzuladığınız noktaya taşıyacak, flört döneminden evlilik sürecine kadar kadının ve erkeğin kaçınılmaz gereksinimleriyle tanışacak, buna göre uyumlu iletişimin nasıl kurulacağını, yakınlık hissinin nasıl gelişeceğini, mutlu bir ilişkinin nasıl yaşanacağını öğreneceksiniz, ilişkinizdeki sorunlara çare bulacaksınız.

Yazar Hakkında:

Eğitime, öğrenmeye ve kişisel gelişime önem veriyorum, bu amaçla yüksek lisansımı Marmara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nde yaptım ve Eğitim Bilim Uzmanı unvanını aldım. Yıllar içerisinde kişisel gelişime ilgim devam etti. Zihin, bilinçaltı, enerji, ilişkiler, erkek ve kadın özellikleri konularında geniş araştırmalar yaptım, eğitimlere katıldım ve yazılar yazdım. Halen flört öncesi, tanışma dönemi, ilişki dönemi, evlilik dönemi, ilişkilerde erkek ve kadın özelliklerini anlamak, kişisel gelişim planı yapmak, geçmişle negatif bağı kesmek, zihinde huzuru ve sakinliği bulmak, yaşamda denge ve uyumu geliştirmek, dişil eril enerji dengesini sağlamak gibi pek çok konuda danışanlarıma eğitim ve seans çalışmaları yapıyorum.

edebiyathaber.net (22 Temmuz 2022)

Yorum yapın