Arda Turan’ın hayatı kitap oldu!

Nisan 2, 2014

Arda Turan’ın hayatı kitap oldu!

arda_turan_artik_hayal_oldu13791384730_h1073679İspanyol yazar Juan E. Rodriguez Garrido tarafından “Arda Turan Bayrampaşalı dahi” adıyla hazırlanan kitap, bu haftasonu satışa çıkacak.

Galatasaray’dan 2011 yazında Atletico Madrid’e transfer olan ve kısa sürede ortaya koyduğu performansla beğeni toplayan Arda Turan‘ın futbol geçmişi, kitap haline getirildi.

İspanya’daki “Al Poste” adlı yayınevinin hazırlama kararı aldığı kitap, geçmişte spor dünyasıyla ilgili yazdığı bazı kitapları bulunan Juan E. Rodriguez Garrido tarafından hazırlandı. “Arda Turan Bayrampaşalı dahi” adıyla hazırlanan kitap, bu haftasonu İspanya’da satışa sunulacak.

Bayrampaşa’da futbol hayatına başlayan 27 yaşındaki futbolcunun; Manisaspor, Galatasaray ve Atletico Madrid’deki kariyeri, İspanyol yazar tarafından kaleme alındı.

Kitapta; Atletico Madrid’i izleyen bazı İspanyol gazetecilerin yanı sıra Arda Turan‘ın Atletico Madrid’deki ilk teknik direktörü olan Gregorio Manzano’nun görüşleri yer alıyor. İspanyol ekibinin taraftarları, Arda Turan‘ın Madrid’deki arkadaşları ve bir Türk gazeteci de kitapta görüşlerini paylaştı.

Dağıtımına yarın başlanacak ve haftasonunda vitrinlerde olması öngörülen kitap, 17,50 avroya satılacak.

2 Nisan 2014

Yorum yapın