5 kitap getirene tiyatro bileti hediye

Mart 24, 2017

5 kitap getirene tiyatro bileti hediye

2-24Gayrettepe KATS Sahne, Sınırsızlar adlı gönüllü grubunun #KitapTopluyoruz kampanyasına destek veriyor. KATS Sahne’ye MEB onaylı 5 adet kitap getiren tiyatroseverlere, Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı “Patron”un 29 ve 30 Mart tarihlerinde sahnelenecek oyunları için bir adet bilet hediye edilecek.

Sosyal medya üzerinden faaliyet gösteren, kültürel ve sosyal etkinliklerle de işbirliği yapan Sınırsızlar adlı gönüllü grubu, #KitapTopluyoruz başlıklı kampanya ile kitap okumak isteyen, ama maddi durumlarından dolayı kitap alamayan veya kitap bulamayan öğrencilere ulaştırılmak üzere kitap topluyor. 

“Patron” adlı yeni oyunuyla bu kampanyaya destek veren, şehrin kültür ve sanat mekanı Gayrettepe KATS Sahne de; Milli Eğitim Bakanlığı onaylı beş kitap getiren izleyicilere, 29-30 Mart tarihlerinde sahnelenecek oyunlar için bir adet bilet hediye edecek. Kara komedi mafya ve yol hikayesi olan “Patron” oyunu, çocukluk arkadaşı iki kafadarın birlikte çıktıkları bir yolculuğun macerasını tiyatro sahnesine taşıyor.

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik yeni oyunu “Patron”; 29 Mart 2017, Çarşamba ve 30 Mart 2017, Perşembe akşamları Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20:30 olan oyunların biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

Kaynak: cnnturk.com (24 Mart 2017)

Yorum yapın