Masthead header

Apartman Dergi yayın hayatına başladı

apartmanApartman Dergi Mart 2016 itibariyle yayın hayatına başladı.

Tanıtım bülteninden

Apartman Dergi, edebiyatın her alanında, her türlü ayrıma karşı durarak gönülden gönüle köprü olmak için kuruldu. Anlatmak istediklerini dile dökmek yerine kağıda akıtmayı seçen bir grup “Apartman çocuğu” tarafından, edebiyatın yalnızca edep ile mümkün olduğunu hatırlatmak için binbir emek ve özveriyle sırtlandı. Apartman samimidir, çağa ayak uydurmak yerine insanlığa ayak uydurmayı seçer. Komşuca, insanca, soba üstünde pişen kestane sıcaklığıyla yaşamak istemektir Apartman’ın derdi.

Aylık edebiyat, kültür ve sanat dergisi olarak çalacak okurun kapısını Apartman. Aynı düşünen, aynı hisseden, hala bir şeylere değer veren insanlara ulaşma dileğiyle, yüzünüzde kimi zaman ufak bir tebessüm oluşturarak, kimi zaman gözümüzdeki tek damla yaşı paylaşarak kalemimiz ve kelamımızla  sizlere komşuluk etme niyetindeyiz.

Bize ulaşmak ve derdimizi paylaşmak isteyenler için,

apartmandergi@gmail.com

www.apartmandergi.com

facebook.com/apartmandergi

twitter.com/apartmandergi

instagram.com/apartmandergi

edebiyathaber.net (15 Mart 2016)

  • Kübra yılmazmaden - 17/06/2019 - 23:38

    Merhaba. Ben Kübra Yılmazmaden. Marmara Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı son sınıf öğrencisiyim. Bu bölüme gelirken tek hayalim editörlük yapmak ve bu alanda yükselmekti ve şimdi de bunun için emek harcıyorum. Derginizde stajyer editörlük yapmak istiyorum. Bu alanda tecrübe kazanmak istiyorum. Eğer böyle bir şansım varsa değerlendirmek istiyorum.
    Şimdiden teşekkür ederim. Dönüş yanıtınızı heyecanla bekliyor olacağım.cevaplakapat

E-posta adresiniz yayınlanmaz ve paylaşılmaz. Gerekli alanlar yıldız ile gösterilmiştir *

*

*

Ç o k   O k u n a n l a r